Získejte tokeny perspektivních firem s důvěryhodným ratingem

Velké změny přináší výnosné příležitosti. V roce 1980 digitalizace. V roce 2000 internet. A nyní tokeny. Využijte růstu, získejte výnosy a vytvořte si privátní důchod

Nakupujte tokeny XIX

Začínáme prodejem vlastních aktiv v podobě tokenů XIX. Přidejte se k dalším investorům a bohatněte s námi.
3 minuty
01
Založte si účet
Stačí zadat a ověřit váš e-mail a k tomu heslo.
02
Ověřte identitu
Moderně, jednoduše a rychle. Klidně z mobilu.
03
Nakupujte tokeny
Stačí vybrat množství, podle vašeho uvážení.
Registrovat se

Proč právě XIXOIO?

XIXOIO je příslib budoucnosti, kdy zprostředkovatel nestojí mezi mnou a mou investicí jako mnoho jiných institucí. Seznámí mne s projektem, vytvoří platformu, na níž jsem s ním v neustálém kontaktu a pak mohu osobně sledovat, jak se mé investici, tedy v podstatě ideji, s níž jsem ztotožněn, daří. XIXOIO totiž není prostředník, je to cesta.

 

Jiří Machalický

Jaké jsou výhody blockchainu?

Blockchain ve mně budí důvěru. Není to ničí konstrukt, zachycuje objektivní stav všech investic do všech projektů, a to v každém okamžiku. Nedá se upravovat a nijak „krášlit“. Je chráněn proti zásahům zevnitř i zvenčí. Je decentralizovaný, nepatří nikomu a nikdo jej nemůže ovlivnit. Poskytuje takovou míru objektivity a svobody, kterou potřebuji. XIXOIO je první z větších “vlaštovek” využívající této technologie k investicím se zajímavým “twistem”.

 

Petr Gloss, poradce a konzultant

Mít podíl na zisku projektu je fajn. Jde tu i o něco osobního?

Říká se, že “o peníze jde až v první řadě”. Ale kdybych tak uvažoval, mohl bych investovat do čehokoli jiného. XIXOIO představuje spojení projektu, který každý investor může cítit jako “svůj”. Znáte lidi, kteří jej realizuji a oni vás. Mohu se radovat z úspěchu projektu. Rozvíjet se s ním. Stojí to za to.

 

Pavel Podzemský, majitel firmy Rock Spring International s.r.o.

Co si slibujete od XIXOIO ratingu projektu?

Rating je jako maják, který pomáhá investorovi orientovat se v moři projektů. Rating investorovi ukazuje, kde jsou klidné vody, a kde naopak nebezpečná skaliska.  Investor si poté může zvolit svojí cestu, stanovit si míru rizika, které je pro něj přijatelné. Někdo se může rozhodnout držet pobřeží, jiný se vydá do nebezpečných vod za pohádkovými poklady.

 

RNDr. Jan Lánský, Ph.D., vedoucí Katedry informatiky a matematiky, Vysoká škola finanční a správní