Tokenizační platforma XIXOIO

Tokenizační platforma XIXOIO
40%
Očekávaný výnos
Očekávaný nárůst hodnoty XIX tokenů v roce 2020
38 mil. CZK
Investováno
285
Investorů

XIXOIO rating
detail
XIXOIO rating je budoucí metrika určující odhad kvality projektu
A

Aktuální cena TokenuCZK 3.57
Měsíc
Pro nákup tokenů je nutné se registrovat

Zveme vás na palubu. Pojďme budovat skutečné hodnoty. Náš token je váš klíč k osobnímu růstu.

Co a kdo je XIXOIO

Jsme společnost, která vidí potenciál doby, v níž žijeme. A to potenciál nejen finanční, ale také možnost osobního a firemního růstu. Známe cesty k tomuto růstu a nechceme si je nechat pro sebe. O dobrá řešení je dobré se dělit. A kromě tohoto etického aspektu, který je pro nás podstatný, je zde i fakt, že na jedné vlně plující nebo, chcete-li, na stejné platformě prosperující jedinci a skupiny si mohou prospívat navzájem.

V současné době začíná éra podobná nástupu internetu. Svět i jednotlivci jsou propojeni nejen informačně, ale také finančně. Tato nová technologie se nyní promítá do světa investic pomocí tokenizace na bázi blockchain. Ta je naprosto transparentní pro všechny zúčastněné. Digitalizace procesů spojených se získáváním kapitálu představují velkou příležitost. Vzniká nový trh s digitalizovanými aktivy. Trh potřebuje nástroje, které propojují investory se společnostmi. My je máme a umíme s nimi zacházet.

Oč jde konkrétně?

Tokeny jsou v podstatě chytré peníze, protože jsou kryty skutečnou hodnotou firmy. Tokenizace má obrovský potenciál propojit firmy s investory. Na jedné straně firma využije náš nástroj a vydá takzvaný token, jenž slouží jako kapitál. Na druhé straně je investor, který si token koupí. A vše funguje přes mobil, který vždy přesně vše zaznamená a vše propojí. XIXOIO dělá to, co potřebuje každý, kdo se narodil s telefonem v ruce. Ať už chce investovat, nebo získat investici. V dnešní době jde o šance investic v počáteční fázi s potenciálem vysokého zhodnocení. A přesně tím míníme „vlnu“, na níž je chytré naskočit.

Mezi tokeny ostatních firem, našich klientů, vám nabízíme náš vlastní token XIX. Budete-li jeho majitelem, budete se podílet na zisku firmy XIXOIO. A řekněte sami, za co můžeme ručit s větší jistotou než za vlastní projekt, který se opírá o hodnotu naší firmy? Pokud se tak rozhodnete, můžete se stát členem rodiny XIXOIO. Růst s námi, podílet se na našich vizích a jejich realizaci, poznat se s námi osobně, dostávat od nás informace, které vám změní život – a, což není zanedbatelné, znásobit svou investici.

Bankovní svět versus svět tokenů

XIXOIO si nemyslí, že bankám odzvonilo, naopak si cení, že banky dovedou skvěle pracovat s riziky. Banky se však tokenizace trochu „bojí“ a také s ní neumějí dost konstruktivně zacházet, nikoli tak, aby využily potenciál procesu tokenizace. XIXOIO je mostem mezi světem tradičních bank a digitálních investic. Máme odborníky, kteří vyrostli přímo ve vznikajícím procesu tokenizace. Jsme jedineční. Za pár let bude chtít tokenizovat každý, my vás zveme už nyní, a to přímo do středu dění. Budujte nejen svou budoucnost, ale i svou přítomnost. My tuto vizi realizujeme už nyní. Vnímáme změnu ve svém životě. Buďte u toho s námi.