2. interaktivní workshop

Můj privátní důchod na
blockchainu

27. 2. 2020
10:00 - 14:00
XIXOIO
399 Kč
V průběhu akce je zajištěn catering.

Patříte-li do generace X, nastražte uši

Jste totiž Husákovo dítě a jako Husákovo dítě půjdete za pár let do důchodu. Moc se nesmějte, i když se to nezdá, je to tady za chvilku. Dovolte mi nabídnout vám dva možné scénáře. Prvním scénářem je, že Vám přijde státní důchod. Představte si to, sedíte v obýváku, najednou u vás zazvoní pošťák a přinese vám osm a půl tisíce nebo se podíváte na účet a na ten vám přijde stejná částka! Představte si tu úžasnou věc, jak se těšíte na to, až tu obrovskou sumu peněz spotřebujete.

Tohle jsou bohužel velmi dobře spočítaná fakta, a tím pádem je jasně dáno, že stát na tyto důchody zkrátka nemá peníze.

A pokud jste zodpovědné Husákovo dítě, je nutné a vhodné začít přemýšlet nad tím, že by k tomu státnímu důchodu bylo rozumné zajistit si také důchod privátní.

My jsme nad tímto tématem začali důsledně přemýšlet již před třemi lety. Vytvořili jsme řešení, na základě kterého si každý Čech nebo Slovák může vytvořit privátní důchod. Když si představíme, že nás Čechů a Slováků, z generace X, tzv. Husákových dětí, je několik milionů lidí, kteří mají skutečnou potřebu zvýšit si kvalitu svého života v důchodu, tak by vás mohlo zajímat, že máme řešení, které můžete využít.

Řešení je jednoduché, srozumitelné a my ho veřejnosti představíme poprvé v prostorách XIXOIO, dne 27.2.2020 na workshopu, kterého se můžete právě vy zúčastnit.

Pokud jste Husákovo dítě a chcete si v důchodu užívat, ne přežívat, klikněte na tlačítko Koupit vstupenku a přijďte za námi.

Vstupenky
Cena: 399 Kč
Celý výtěžek ze vstupného bude v plné výši zaslán na konto Nadačního fondu Kapka naděje.
V průběhu akce je zajištěn catering.
Koupit vstupenku
Kanceláře XIXOIO
27. 2. 2020
10:00 – 14:00
Švábky 52/2, Praha 8