3. interaktivní workshop

Můj privátní důchod na
blockchainu

12.3.2020
18:00 – 20:00
XIXOIO
299 Kč
V průběhu akce je zajištěn catering.

Proč hodnota některých Tokenů roste tak rychle, které Tokeny jsou skutečně bezpečné a kterým z nich se vyplatí věnovat opravdovou pozornost právě nyní. Workshop je určen jak pro obchodníky, tak i pro zájemce o privátní důchod.

Příležitost pro vytvoření vlastního privátního důchodu je tady. Nejen proto pořádáme další, v pořadí třetí, workshop již za pár týdnů, aby si každý, kdo to se svým životem myslí vážně, mohl vyslechnout, jak se efektivně zapojit.

Další workshop se uskuteční ve školících prostorách BACCA, dne 12.3.2020.

Pokud jste Husákovo dítě, patříte do generace X. Chcete-li si v důchodu užívat, přijďte za námi, protože téma dalšího workshopu je mimořádně přínosné: Proč se tokeny zhodnotí o 100% ročně a jaká aktiva lze nakupovat již nyní?

Název v pořadí již třetího workshopu, pořádaného krypto-bankovní asociací BACCA, podtrhuje hlavní téma: Můj privátní důchod na blockchainu.

Na workshopu si nejprve zrekapitulujeme vše, co jsme si řekli na předchozích workshopech a následně pronikneme více do detailu.

Vezměte s sebou svou rodinu, přátele a známé, zkrátka každého, komu se hodí, nebo se bude hodit mít, ke stávajícímu státnímu důchodu i důchod vlastní, privátní.

Vstupenky
Cena: 299 Kč
Celý výtěžek ze vstupného bude v plné výši zaslán na konto Nadačního fondu Kapka naděje.
V průběhu akce je zajištěn catering.
Koupit vstupenku
Kanceláře XIXOIO
12.3.2020
18:00 – 20:00
Švábky 52/2, Praha 8