Interaktivní workshop

Digitální aktiva v praxi

23. 1. 2020
09:00 - 15:00
Kino Atlas
990 Kč
Co vám účast přinese?

  • Proč jsou kryptotechnologie tématem moderní doby?
  • Jak funguje kryptobankovní asociace BACCA?
  • Jak můžete prostřednictví aplikace xixoio.com spravovat finance svých klientů?
  • Jak se stát skutečným profesionálem v oblasti prodeje kryptoaktiv?
  • Chcete vědět jak vypadá unikátní obchodní platforma a jak na ní vydělat?
To a mnohem více se dozvíte na interaktivním workshopu, který se bude konat 23. 1. 2020 v kině Atlas od 9:00 do 15:00, catering zajištěn.
Vstupenky
Cena: 990 Kč
Koupit vstupenku

Účastníci

Richard Watzke
Prezident BACCA, CEO Xixoio
Po studiu se věnoval poradenství, marketingu a následně byznysu s nemovitostmi, uměním a financemi. V předchozích projektech své zájmy rozvíjel zejména v oblastech strategického řízení, rozvoje a plánování. Nyní pracuje na vytvoření krypto bankovního ekosystému XIXOIO, který propojuje firmy s investory a fintech řešeními na bázi nových technologií. Je autorem knihy Tokenizace - Jak získat a chytře využít kapitál od investorů na blockchainu.
Jan Lánský
Odborný konzultant BACCA
Působí jako vedoucí katedry informatiky a matematiky na Fakultě ekonomických studií Vysoké školy finanční a správní. V roce 2015 zavedl výuku předmětu technologie kryptoměn. Do češtiny přeložil první vydání knihy Mastering Bitcoin. Je autorem odborné monografie Kryptoměny. Působí též jako odborný konzultant BACCA a připravuje v rámci asociace metodiku certifikace prodejců.
Michal Šrubař
Ředitel obchodu XIXOIO
V oblasti finančních služeb pracuje více než 20 let nejprve na poradenských a následně manažerských pozicích v bankovnictví a zprostředkování finančních služeb. Aktivně působil ve vedení EFPA a posledních 10 let se intenzivně věnuje finančnímu plánování, investičnímu poradenství a vzdělávání finančních poradců. V XIXOIO má na starosti budování distribuční sítě a koncept vzdělávání obchodních zástupců.
Pavel Michalík
IT development XIXOIO
Po ČVUT se podílel na založení společnosti NOVA Computers a působil jako externí IT konzultant ve společnosti Skanska. V České spořitelně se věnoval vývoji interních aplikací a posléze vedl tým expertů, kteří pomáhali zavádět moderní internetové bankovnictví George. Následně se v bance specializoval na individuální projekty. Od letošního roku vede společnost DX Heroes, která pomáhá digitáním týmům v rozvoji produktů pro jejich zákazníky.
Jiří Machalický
Investor, obchodník tělem a duší
Zabývá se byznysem už 26 let, je majitelem holdingu IB group Czech republic. Ta mimojiné vytvořila nový brand IB coins, jenž je dlouholetým partnerem ČNB. Zároveň je spoluzakladatelem nadnárodní investiční společnosti Snapcore. Také je investorem v oblasti nemovitostí a majitelem Palace Kutná Hora.
Pavel Kuhn
Projektový manažer XIXOIO
Na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava vystudoval byznys a marketing a obě oblasti pak prohluboval a rozvíjel více než 20letou praxí. Začínal jako projektový manažer u společností Cocoon a Leo Burnett a u společností Home Credit ČR a SR, Sazka, MOPET CZ, Vodafone Czech Republic se vedle projektového řízení věnoval i strategickému managementu či vedení obchodu. Jako manažer komunikace řídil také interní a externí týmy lidí s 200milionovým rozpočtem. Podílel se rovněž na založení společnosti Surfey Technology.
Filip Hurda
Produktový manažer XIXOIO
Studoval podnikovou ekonomiku a management na ZČU v Plzni, a poté na VŠE Praha absolvoval obor zaměřený na daňovou politiku. V praxi řešil projekty zaměřené na realitní a kapitálové trhy, blockchain a další. Má zkušenosti s projektovým řízením, například u firem Unagi.vision či All4BnB. V roce 2015 založil společnost LPP Investment, která se zabývá kompletním managementem v oblasti investic do pražských realit.
Koupit vstupenku
Kino Atlas
23. 1. 2020
09:00 – 15:00
Sokolovská 371/1, Praha 8, Karlín